peprmint.eu

Co je peprmint.eu

S myšlenkou založit web, který by nějakým způsobem selektoval veliké množství nabízeného zboží v čínských obchodech a představoval to „nejlepší“ v poměru cena výkon jsem si pohrával celkem dlouhou dobu.

peprlogo2

A tak v roce 2015 padlo rozhodnutí takový web zprovoznit a zkusit, jestli je to vůbec reálné. Kontaktoval jsem v Číně některé obchody s nabídkou spolupráce.

Jelikož se jedná o široký záběr, tak jsem z počátku navázal spolupráci se dvěma prodejci. Zavedeným obchodem TinyDeal a právě se „rozjíždějícím“  obchodem GearBest. Který je mimochodem dnes naším hlavním partnerem a za dva roky existence se stal jedním z největších internetových prodejců v Číně.

gearbest

TINYDEAL.COM_

everbuying

Díky dobré komunikaci s výše zmíněnými obchody se Vám peprmint.eu snaží přinášet výběr toho nejlepšího co se na čínském trhu dá dnes koupit. Doufám, že s výběrem nabídky zboží budete spokojeni. Kromě nabídky produktů máme od partnerských obchodů pro naše čtenáře u některého zboží i zvláštní ceny, popřípadě slevové kupony pro nákup zboží.

Pokud si budete myslet, že peprmint.eu opomíjí nějaké zajímavé produkty, tak nám o tom zanechte zprávu přes kontaktní formulář.

Tímto Vám děkujeme za navštěvování peprmint.eu i za sledování našeho YouTube kanálu či informacích na sociálních sítích G+ a VKcom.

Tým webu peprmint.eu se postupně rozrůstá o nové členy a společně s tím by se mělo zvyšovat i množství informací které budeme zveřejňovat.

Za peprmint.eu admin webu.

 

admin
admin

Latest posts by admin (see all)

Translate »
peprmint.eu 2015 - 2017 © - můžete používat libovolně části obsahu našeho webu pro nekomerční použití. Jedinou podmínkou je uvedení zdroje dat, textu nebo obrázku či videa.